BAYMAK, BAYMAK ÜRÜNLERİ, KOMBİ, BAYMAK TAMİR, DOĞALGAZ, SERVİS, BES, BAYMAK BAYİLERİ, HİZMET, BAYMAK İLETİŞİM, ISITMA ÜRÜNLERİ, SOĞUTMA ÜRÜNLERİ, SU ISITICILARI, YENİLEBİLİR ENERJİ SİSTEMLERİ, SU TEKNOLOJİLERİ

Menu

hakkımızda

Baymak Akademi

ÇEVRE ve ENERJİ POLİTİKASI

İklimlendirme teknolojileri sektörünün lider ismi Baymak yalnızca sunduğu ürünlerle değil, mesleki eğitimleriyle de sektöre ve Türkiye’ye hizmetlerine devam ediyor. Meslek edindirme konusunda da Türkiye’nin önde gelen kuruluşu olan Baymak, İŞ-KUR işbirliğiyle 2006 yılından bu yana verdiği mesleki eğitimlerle 45 dönemde 5 ayrı meslekte toplam 609 mezun verdi ve bu mezunların %92 ‘si Baymak’ta iş başı yaptı.

İhracat-resim1

2006 yılından bu yana eğitim konularını genişleterek büyüyen Baymak Hizmet İçi Eğitim Akademisi, Baymak’ta oluşan nitelikli personel ihtiyacı doğrultusunda verdiği eğitimlerle gençlere altın bilezik kazandırıyor ve onların iyi bir gelecek kurmasına yardımcı oluyor. Gaz altı kaynakçılığı, makine montaj elemanı, ısıtma-soğutma sistemleri bakım onarım teknisyenliği, elektrostatik toz boya konularında teknik personel yetiştirmenin yanı sıra çağrı merkezi müşteri temsilciliği alanında da eğitim vererek kalifiye iş gücünü bünyesine katıyor.

Baymak Genel Müdürü Ender Çolak: “ Geleceğimizin teminatı gençlerimizin bilgi, beceri, davranışlarını geliştirerek hayata hazırlanmasında ve ülkemizin kalkınmasında mesleki eğitimlerin büyük önemi bulunmaktadır. Baymak olarak, Avrupa’nın en güçlü kazan, boyler, güneş kolektörü üretim tesisleri olan fabrikamızda bu gençlere mesleki eğitimler verip, onlara altın bilezik kazandırmakla kalmıyor, staj sonunda başarılı olanları %100 istihdam ediyoruz. Alanlarında uzman, genç, dinamik ve eğitimli kadrosuyla gücünü artıran Baymak, vasıfsız işgücünü eğitip kalifiye hale getirerek bu konuda diğer kuruluşlara önderlik ediyor. Gençlere verilen bu eğitimlerle sadece Baymak’ta iş başı yapmaları değil aynı zamanda sertifika sahibi kalifiye eleman olmaları da sağlanıyor. Böylece sadece Baymak’ta değil eğitim aldıkları alanda faaliyet gösteren her kurumda çalışabilir düzeye gelmiş oluyorlar. Ülkemizin kalkınmasında, potansiyel iş gücünü aktif hale getirerek pay sahibi olmaktan gurur duyuyoruz.” Baymak Hizmet İçi Eğitim Akademisi Meslek Eğitimleri

İhracat-resim1 İhracat-resim1
  • Gaz altı kaynakçılığı,
  • Makine montaj elemanı,
  • Isıtma-soğutma sistemleri bakım onarım teknisyenliği,
  • Elektrostatik toz boya,
  • Çağrı merkezi müşteri temsilciliği

BAYMAK’TAN ALTIN BİLEZİK
İŞKUR’ a kayıtlı fiili işsizlerden seçilen katılımcılar detaylı bir eğitim sonrası Türkiye İş Kurumu ve Milli Eğitim Müdürlüğü onaylı sertifikalarını Baymak Akademi’den alarak istihdam garantili eğitim süreçlerini başarıyla tamamlamış ve iş başı yapmış oluyorlar.