BAYMAK, BAYMAK ÜRÜNLERİ, KOMBİ, BAYMAK TAMİR, DOĞALGAZ, SERVİS, BES, BAYMAK BAYİLERİ, HİZMET, BAYMAK İLETİŞİM, ISITMA ÜRÜNLERİ, SOĞUTMA ÜRÜNLERİ, SU ISITICILARI, YENİLEBİLİR ENERJİ SİSTEMLERİ, SU TEKNOLOJİLERİ

Menu

Eşsiz ürün tasarımlarını Orange Store konseptiyle tamamlayın

Üstün Hollanda teknolojisinin yenilikçi tasarımla buluştuğu ürünleri, dikkat çekici ve fark yaratan Orange Store mağaza konseptiyle tamamlayın, rakiplerinizin bir adım önüne geçin.

Orange Store yatırımcısı olacak bayilerimize, yerel rakiplerinin bir adım önüne geçebileceği, müşterilerin ise hemen dikkat çekecek davetkar, modern dizayna sahip bir mağazada yüksek teknolojili ürünlerini sergileyebilme olanağı sunuyoruz. Orange Store yatırımcıları, kendileri için oluşturduğumuz uygun çalışma koşulları sayesinde ürünlerini alırken satın alma avantajlarından yararlanabiliyor. Yani Orange Store’lar sektörün en ayrıcalıklı alım koşulları ve primlerine sahip taahhütçüleri oluyor. Tüketiciler açısından ise ihtiyacına uygun, seçiminde fiyat / fayda performansını göz önünde bulundurabileceği, doğru, özenli ve tam zamanında montajını / taahhüdünü yaptırabileceği bir bayi yapısı oluşuyor.

Orange Store yapılanması herkese açık. Tüm Baymak bayileri (Baymak ile direkt ya da dağıtıcı Bayi kanalıyla çalışan bayiler ya da bayi olmayan taahhütçü firmalar) bu organizasyonun bir parçası olabilir. Bunun yanı sıra farklı marka bayiliği olan firmalar ve iklimlendirme sektörüne ilk kez yatırım yapacaklar da Orange Store olabilecek.

Mağazanın istenilen lokasyonda bulunması.
Mağazanın belirlenen mimariye uygun şekilde yetkili uygulamacıya dekore ettirilmesi.
Belirlenen ürün teşhirlerini oluşturması.
Belirlenen çalışma koşullarını kabul etmesi.
Gerekli teminat koşullarını yerine getirmesi.
Doğalgaz Yetki Belgesi’ne sahip olması (bölgede doğalgaz varsa).
Kadrolu makine mühendisi, eğitimli montaj ve taahhüt ekibi olması.

  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #