BAYMAK 50. YILINI ÇALIŞANLARI İLE KUTLADI

BAYMAK 50. YILINI ÇALIŞANLARI İLE KUTLADI

Yarım asırlık köklü geçmişi ile hem iklimlendirme sektörüne hem de Türkiye ekonomisine katkı sağlayarak durmadan yoluna devam eden Baymak 50. yılını çalışanları ile özel bir gecede kutladı. Kutlamada sahne alan Şevval Sam, şarkılarıyla geceye renk kattı. Kutlama sırasında konuşan Baymak CEO’su Ender Çolak, “Baymak ailesi olarak tüm zorlukları da başarıları da beraber göğüsledik. Tüm azim ve özverinizle verdiğiniz emekler için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

1969 yılında başlayan yolculukta geride kalan 50 yılın ardından Türkiye’nin iklimlendirme sektöründe öncü bir konuma gelmeyi başaran Baymak, 2002 yılında Baxi, 2013 yılında ise Avrupa ısıtma sektörünün devlerinden BDR Thermea Grubu ile güçlendi. Bu süreçte yenilenen ve yeni hedeflerle yoluna devam eden Baymak, Avrupa teknolojisini Türkiye’ye taşırken iklimlendirme sektöründeki geniş ürün gamı ve yüksek teknolojili ürünleriyle Türkiye’nin ve Türk insanının ihtiyaçlarına cevap vermeye devam ediyor.

Yarım asırlık köklü bir geçmişle yoluna devam eden Baymak, 50. yıl kutlamalarına, çalışanlara özel düzenlenen bir geceyle başladı. Baymak Ailesinin Mori Performance’ta bir araya geldiği eğlenceli davette Şevval Sam şarkılarıyla geceye renk kattı. Geceye başlamadan önce söz alan Baymak CEO’su Ender Çolak konuşmaya tüm çalışanlarına teşekkür ederek şunları söyledi: “Bizler Baymak’ı “insanı anlamak” felsefesi üzerine inşa ettik. İşimiz insana dokunmak, anlamak, insanla iletişimde olmak, sürekli gelişime ve birlikteliğe sahip çıkmak oldu. Bu yolda da siz değerli çalışanlarımızın emeği ve desteğini her zaman hissettik. Baymak’ın sadece Türkiye’de değil dünya iklimlendirme sektöründe de bir marka olma yolunda hepinizin payı var. Baymak ailesi olarak tüm zorlukları da başarıları da beraber göğüsledik. Hepinize bu ailenin bir parçası olduğunuz için teşekkür ediyorum.”