BAYMAK BAYİLERİ ARTIK BAYMAKLIFE İLE KAZANIYOR

BAYMAK BAYİLERİ ARTIK BAYMAKLIFE İLE KAZANIYOR

Baymak, dijital sadakat platformu Baymaklife’ı duyurdu. Tüm dünyada farklı iş kollarının içinde bulunduğu dijital dönüşüm süreci pandemi ile hız kazanmışken dijitalleşme şirketlerin ana gündemi olmayı sürdürüyor. Çevik, verimli ve hızlı çalışma anlayışıyla dijital dönüşüm ihtiyacını hızla iş yapış süreçlerine uyarlayan Baymak, iş ortakları için hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor.

Baymaklife kazandırıyor

Baymak sürprizlerle dolu Baymaklife dünyasını iş ortaklarının kullanımına sundu. Baymaklife ayrıcalıklar dünyasında kullanıcılar Baymak’a dair yenilik ve kampanyalardan ilk elden haberdar olurken, BES desteği veya hediye puanlar kazanmaya devam ediyor. Kullanıcılar, BES desteği yerine puan seçimi yaparak da Baymaklife’ın ayrıcalıklarından faydalanabiliyor. Bakiyelerinde biriken puan karşılığında market veya akaryakıt çeki ya da Baymak’ın sevimli sincabı Bayki oyuncağı gibi birçok hediye kazanıyor. Baymaklife’ta bayiler kendi kampanya takiplerini portal ekranlarından yapabiliyor. Sistem içinde kazanılan puanlarla liderlik tablosundaki sıralamalarını görerek kullandıkça kazanmaya devam ediyorlar.

Sunduğu hizmetlerle sürekli olarak müşteri deneyimini iyileştirmek için çalışan Baymak, uzun yıllardır uygulamada olan BES desteğine ek olarak kullanıma açtığı Baymaklife ile sektöre önemli yenilikler katmayı sürdürüyor. Kullanıcı dostu mobil entegre özelliğiyle öne çıkan Baymaklife, cep telefonlarından kolayca kullanılırken, kullanıcıların işlemlerini hızla yapabilmesine olanak tanıyor.

Baymak bayileri emeklilikte de rahat!

Baymak, BES desteği ile iş ortaklarının geleceklerine yatırım yapmayı sürdürüyor. Baymaklife’ta ilk çalıştırması yapılan her Baymak kombi için kullanıcıların BES hesabına nakit takviyesi yapılıyor. Böylece tasarrufa erken başlayan Baymak bayileri emeklilikte rahat ediyor.  

Baymaklife geleceğin taahhütçülerini tek çatı altında topluyor!

Baymak’ın yenilikçi platformu Baymaklife ile sektörün önümüzdeki süreçte kapsamlı bir şekilde yaşayacağı dijital dönüşüm sürecinde paydaşlarını desteklemeyi hedeflediğinin altını çizen Baymak CEO’su Ender Çolak şunları kaydetti; “İklimlendirme sektöründeki önemli bir ihtiyaçtan yola çıkarak hayata geçirdiğimiz Baymaklife’ın yakın bir gelecekte tüm sektör paydaşları için sektörümüzün gündemini yakından takip edebilecekleri bir adres olacağını öngörüyoruz. Baymaklife’ın taahhütçülere sağlayacağı önemli kazanımların yanında şahsi uzmanlıklarını da ilerletebilecekleri, bilgiye kolayca erişebilecekleri aynı zamanda uygulama da yapabilecekleri interaktif bir platform olma hedefiyle tasarladık. Geleceğin taahhütçülerini tek bir çatı altında toplayacak olan bu dijital platformun, Baymak Akademi’den sonra sektörümüzün dönüşümünde önemli bir misyona karşılık geleceğine inanıyorum.”

 

DESTEK HATTI

sticky-logo