BAYMAK, BAYMAK ÜRÜNLERİ, KOMBİ, BAYMAK TAMİR, DOĞALGAZ, SERVİS, BES, BAYMAK BAYİLERİ, HİZMET, BAYMAK İLETİŞİM, ISITMA ÜRÜNLERİ, SOĞUTMA ÜRÜNLERİ, SU ISITICILARI, YENİLEBİLİR ENERJİ SİSTEMLERİ, SU TEKNOLOJİLERİ

Menu

hakkımızda

İhracat

İhracat-resim1

49 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Baymak, Tepeören’de toplam 60.000 m2 alan üzerinde iki üretim tesisi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye genelinde 1200 münhasır bayisi, 2100’den fazla satış noktası ve 250’nin üzerinde yetkili servisiyle Türkiye’nin önde gelen lider üreticilerindendir. 800’ün üzerinde çalışanı bulunan ve her zaman ileri teknoloji ile üretim yapmayı hedefleyen Baymak, 2013 yılı itibariyle %100 BDR Thermea Group şirketi haline gelmiştir. Böylelikle bağlı olduğu gruptan teknoloji transferi yaparak üretim ve kalite yönetimine yönelik yatırımlarını sürdürmekte ve sektöre öncülük etmektedir.
BDR Thermea Group Fransa’daki kazan üretim hattını, ardından Danimarka’daki kazan fabrikasını Türkiye’ye taşıyarak Baymak üretim tesislerini tüm grubun tek çelik kazan üretim merkezi haline getirmiştir.

Türkiye ve dünya çapında aldığı uluslararası standart belgeleriyle kalitesini ve güvenirliğini ispatlayan Baymak, yabancı üreticilerin üretimini Türkiye’de yapma düşüncelerini artırmıştır. Aktif olarak üstün üretim ve servis kalitesiyle 70 ülkenin üzerinde hizmet veren Baymak, uluslararası pazardaki bilinirliğini yukarılara taşımıştır.

İhracat-resim1

En hızlı AR-GE, en rekabetçi fiyatlar, en ileri teknoloji ve kalite ve zamanında teslim konularının üzerinde titizlikle durarak müşteri memnuniyetini en üst seviye tutmayı başarmıştır.