BAYMAK, BAYMAK ÜRÜNLERİ, KOMBİ, BAYMAK TAMİR, DOĞALGAZ, SERVİS, BES, BAYMAK BAYİLERİ, HİZMET, BAYMAK İLETİŞİM, ISITMA ÜRÜNLERİ, SOĞUTMA ÜRÜNLERİ, SU ISITICILARI, YENİLEBİLİR ENERJİ SİSTEMLERİ, SU TEKNOLOJİLERİ

Menu

hakkımızda

İnsan Kaynakları

ÇEVRE ve ENERJİ POLİTİKASI

Baymak, müşterilerimize en iyi kalitede ürün ve hizmet sunmada en önemli rolün kurumun değer ve inançlarıyla hareket eden ve ekip çalışmasına inanan çalışanlar olduğuna inanırız. Yüksek motivasyonlu, işine ve şirketine katma değer yaratabilen, şirketin temel değerleri ve kültürünü yansıtan çalışanlarıyla rekabet gücümüzü artırmayı hedefleriz.

İnsan kaynakları bölümü olarak; çalışanlarımıza değerli olduklarını hissettiren bir çalışma ortamına, ortak akıl ile hareket eden çalışanlara, yenilikçi ve sürdürülebilir insan kaynakları uygulamalarına sahip altyapı ile şirketin stratejik hedefleri ve performansını sürekli desteklemek üzere çalışırız.

Şirketimize işe alım sürecinde Baymak’ın ihtiyaçlarını doğru tespit ederek doğru adayı işe yerleştirmek esas prensibimizdir. Adaylar yetkinlik bazlı mülakat süreci ile değerlendirilirler. Bu süreçte İnsan Kaynakları bölümü diğer bölüm yöneticileri ortak çalışır. Temel amacımız işin gerekleri ile çalışanların beceri ve yetkinliklerini buluşturmaktır.

Çalışanlarımıza kendilerini geliştirmeleri için çok çeşitli konularda eğitim olanakları sunarız. Çalışanlarımızın performansları yetkinliklerine ve hedeflerine göre değerlendirilir.

Sosyal sorumluluk bilinciyle gençlerin iş dünyasında gelişmelerine yardımcı olarak, Türkiye’nin yetişen eğitimli nesline destek de vermekteyiz. Üniversite öğrencilerine yönelik uygulamalarımızla öğrenciler, öğrencilik dönemlerinde iş hayatına atılma imkanı bulmaktadırlar. Seçkin üniversitelerden uygulamaya dahil olan öğrenciler, büyük yapı marketlerde Baymak çalışanı olarak part time görev yapmakta, bu sayede kariyerlerine okurken yön verip, kendilerini ölçebilmekte ve ileride Baymak bünyesinde çalışma imkanı bulabilmektedirler.

Rekabete ve yeniliklere inanarak, genç yaştaki dinamik kadromuzla kurumsallaşmaya farklılık kazandırmaya, gelişmeye ve ilerlemeye devam ediyoruz.

Açık Pozisyonlar

Açık pozisyonları görmek için lütfen www.kariyer.net adreslerini ziyaret ediniz.