BAYMAK AKADEMİ

Eğitimin gücünü kullanarak sektörde sadece bugünü değil, geleceği de düşünen Baymak, teknik donanım kadar hizmet sürecinde de en yüksek memnuniyeti sağlamak için çalışmalarına devam ediyor.

Sektörün geleceğine yaptığı yatırımlara her geçen gün yenisini ekleyen Baymak, sadece Baymak ailesinin değil tüm sektör çalışanlarının ve gelecek nesillerin, konusunda en üst donanıma sahip ve insana değer veren bir anlayışla hizmet vermesi için Baymak Akademi’yi hayata geçirdi.Baymak Akademi’deki eğitimlerin hedefi, sahanın ve teorinin ihtiyaç duyduğu uygulamalı eğitimlere destek olmak. Bu nedenle Baymak Akademi çatısı altında eğitimler sözlü ve ekrana yansıyan görüntülerin ötesinde bizzat cihazlara dokunarak, sistemler üzerinde uygulamalı olarak gerçekleştiriliyor.

Baymak Akademi’de ısıtma grubu içerisinde kombi ve kazandan doğalgaz sobasına, su grubu içerisinde yangın hidroforlarından sirkülasyon pompalarına, sıcak su hazırlayıcı grubu, soğutma cihazları, sistem yardımcı ekipmanları, otomasyon üniteleri ve geleceğin ürünleri yenilenebilir enerjiyi kapsayan 54 adet ürün, 9 adet otomasyon ve 5 tesisat bağlantı ünitesiyle birlikte 68 parçalık bir otomasyon sistemi bulunuyor.

Tüm katılımcılar için eğitimlerin ücretsiz olduğu Baymak Akademi bünyesinde; çağrı merkezi eğitimleri, yetkili servis personeli eğitimleri, bayi ve satış kanalı eğitimleri, tesisatçı eğitimleri, proje ve gaz dağıtım firmalarına hazırlanan özel eğitimlerin yanı sıra üniversite ve teknik meslek lisesi öğrencilerine müfredat paralelinde geliştirilen eğitimler veriliyor.

DESTEK HATTI

sticky-logo