BAYMAK HAKKINDA

1969 yılında faaliyetlerine başlayan ve 2013 yılı itibarıyla iklimlendirme sektöründe Avrupa’nın ilk üç şirketi arasında yer alan BDR Thermea Group bünyesine katılan Baymak, İstanbul’daki toplam 60 bin m2 alan üzerine kurulu iki üretim tesisinde çevre dostu iklimlendirme cihazları üretiyor.

Yaygın hizmet ağıyla Türkiye’nin her noktasında faaliyetlerini sürdüren Baymak, 600’ün üzerinde bayisi, 2100’den fazla satış noktası ve 300’ün üzerinde yetkili servis noktası ile çalışırken 65 farklı ülkeye ihracat yapıyor.

Isıtma ürün yelpazesinde yoğuşmalı kombi, duvar tipi ve yer tipi yoğuşmalı kazan, merkezi sistem kazan ve kat kaloriferi, brülör, panel radyatör, alüminyum radyatör, havlu radyatör, oda termostatı, vana ve genleşme tanklarını ürün gamında bulunduran Baymak, soğutma alanında ise duvar ve salon tipi split klimalar, multi split klimalar ile sektörün en geniş ürün portföyüne sahip şirketleri arasında yer alıyor.

Baymak, Ar-Ge ekibinin BDR Thermea Group iş birliğiyle geliştirdiği yüksek Avrupa teknolojisine sahip ürünleri ile yenilenebilir enerji alanında; ısı pompaları, güneş kolektörleri, biomass kazanlar, fotovoltaik sistemlerle sektördeki öncü rolünü alırken, su ısıtıcıları ve su teknolojileri alanında da termosifon, termoboyler, ani su ısıtıcısı, gazlı şofben, boylerler, sirkülasyon pompaları, havuz pompaları, dalgıç pompalar, atık su pompaları, çok kademeli kendinden emişli santrifuj pompalar ve hidroforları tüketicilerinin beğenisine sunuyor.

Baymak Tanıtım Filmi

Baymak Merkez Ofis Turu

Müşteri Odaklılık, Tek Takım ve Sürdürülebilir Gelecek

Geleceğe uyum sağlayacak şekilde dönüşmek ve her zaman güncel kalabilmek için ana değerlerini Müşteri Odaklılık, Tek Takım ve Sürdürülebilir Gelecek olarak belirleyen Baymak, tüm faaliyetlerini bu değerler ekseninde hayata geçiriyor.

Hidrojen ve doğal gaz karışımı ile çalışan Lunatec kombiyi 2021 yılında piyasaya süren Baymak, ısıtma sektöründe yeni bir devir başlattı.

WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) tarafından verilen "Yeşil Ofis Diploması"nı alarak sürdürülebilir gelecek hedefi yolunda önemli bir başarıya daha imza atan Baymak, tek takım olma ruhuyla ortaya koyduğu fark yaratan çalışmaları sayesinde Şikayetvar sitesi tarafından düzenlenen ve tüketicilerin değerlendirmeleri sonucunda kazananların belirlendiği A.C.E. Awards’te üst üste dört yıl Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka olarak ısı sistemleri kategorisinde “Altın” ödülünün sahibi oldu.

Müşterilerine daha iyi hizmet vermek, verimlilik sağlamak ve daha proaktif bir şirket olmak için dijital dönüşüm çalışmalarını aralıksız sürdüren Baymak, yine bir ilke imza atarak şirket bünyesinde Dijital Dönüşüm Departmanı kurdu. Baymak, yapay zekâ, konuşan makineler, nesnelerin interneti, robotlar gibi yeni nesil teknolojilerin birleşiminden oluşan dijital altyapısı ile tüketicilerin ihtiyaçlarına doğru yanıtlar veriyor.

DESTEK HATTI

sticky-logo