SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK SÖZLÜĞÜSürdürülebilirlik Sözlüğü ManifestosuBizim için sürdürülebilirlik; tüketicilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken, üretimde sürekliliği sağladığımız, kapsayıcılığı gözettiğimiz, paylaşıma açık ve birbiriyle konuşan yapılar geliştirdiğimiz, Devamı

kaynakların verimli kullanımı için hepimizin üzerine düşeni yaptığı bir ekosistem yaratmak anlamına geliyor.

Tüketicilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik inovatif ürünler sunarak, sürdürülebilir bir geleceği yakınlaştırmayı görev edindik.

Daha iyi bir dünya için sorumluluk üstlenerek; enerji dönüşümünün öncüleri arasında yerimizi aldık, yenilikçi ürünler üreterek, birlik içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ancak daha güzel bir gelecek için kimseyi geride bırakmadan, hep birlikte adım atmamız gerekiyor.

Bunun için hepimiz aynı bilinç ve farkındalık düzeyinde olmalı, önce kavramlarda anlaşmalı, sürdürülebilir bir yaşam için aynı dili konuşmalıyız.

Bu amaçla hayata geçirdiğimiz Baymak Sürdürülebilirlik Sözlüğü ile sürdürülebilirlik ile ilgili temel kavramları ve terimleri açıklıyor; kaynakların doğru kullanımı, teknolojik gelişmeler, kurumsal değişimler, çevresel ihtiyaçlar gibi pek çok konuyla ilgili farkındalığı artırmayı hedefliyoruz.

Çünkü İşimiz Dünyayı Anlamak!

KAPAT

L
Sürdürülebilirlik Sözlüğü'nü birlikte geliştirmeye devam ediyoruz.

Arama yaptığınız kelime değerlendirilmek üzere kaydedilmiştir.

DESTEK HATTI

sticky-logo