Baymak çalışanları UGETAM’dan onay aldı

Baymak çalışanları UGETAM’dan onay aldı

Baymak çalışanları, Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yetkilendirilen UGETAM’dan (Uluslararası Gaz Eğitim Teknoloji ve Araştırma Merkezi) bu yıl ikinci kez mesleki yeterlilik belgesini aldı.

Isıtma soğutma sektörünün öncüsü Baymak, ürün ve hizmetlerini geliştirirken çalışanlarının eğitim ve gelişimine yaptığı yatırımlar ile sektöre öncülük etmeye devam ediyor. 2015 yılında mesleki yeterliliğin zorunlu hale gelmesiyle bu konudaki çalışmalarına hız kazandıran Baymak, bu yıl ikinci kez ulusal ve uluslararası standartlarda belgelendirme yapma yetkisi olan UGETAM tarafından mesleki yeterlilik belgesini almaya hak kazandı.

Mesleki yeterlilik değerlendirme sürecinde, çalışanların mesleğini başarıyla yerine getirmesi için sahip olmaları gereken bilgi ve beceri yetkinlik kriterleri dikkate alınıyor. Belirlenen beceri ve yetkinlikleriyle ölçme ve değerlendirme sürecinden geçen firma çalışanları, mesleki yeterlilik sertifikası ile ödüllendiriliyor. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da değerlendirme sürecinde gösterdikleri yüksek performans ile mesleki yeterlilik sertifikalarını alan Baymak ekibi, müşterilerine her aşamada yüksek kalitede hizmet verdiklerini bir kez daha göstermiş oldu.

Sertifikaların verildiği UGETAM merkezinde düzenlenen törene bu yıl Baymak çalışanları geniş bir katılım gösterdi. Baymak Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Betül Başkır, Satış Sonrası Hizmetler Müdür Yardımcısı Mustafa Bozkurt ve Baymak’ın satış sonrası destek takımı “Dr. Teknik” personelleri Baymak adına törene katıldı.

DESTEK HATTI

sticky-logo