BAYMAK KORONA DÖNEMİNDE BAYİLERE DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR

BAYMAK KORONA DÖNEMİNDE BAYİLERE DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR

Baymak bayileri araçlarını teslim aldı

Türkiye genelindeki 600’ü aşkın bayisi için özel bir kampanya düzenleyen Baymak, kampanya kapsamında hedefleri tutturan 8 bayisine yeni araçlarını teslim etti.

İklimlendirme sektörünün önde gelen oyuncularından Baymak, bir yandan üretim ve satış faaliyetlerine devam ederken, bir yandan da içinde olduğumuz bu zorlu dönemde bayilerini desteklemeyi sürdürüyor. Son yıllarda bayi teşkilatına yaptığı büyük yatırımlarla dikkat çeken; özellikle içinde bulunduğumuz koronavirüs pandemisi sürecinde bayileriyle olan iş birliğini artıran Baymak, İstanbul ilinde yer alan bayilerine özel düzenlediği araç kampanyasının sonuçlarını açıkladı. Kampanya kapsamında, verilen hedefleri tutturan sekiz bayi yeni otomobillerini teslim aldı. Baymak Genel Merkezi’nde düzenlenen teslim töreninde Fiat Doblo Cargo model araçların anahtarları hak eden firmalara takdim edildi.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Baymak Ülke Satış Müdürü Çetin Bitirgiç, Baymak’ın çok büyük bir aile olduğunun, bu ailenin gücünü de zorlu koronavirüs pandemisi sürecinde gösterdiklerinin altını çizerken, “Baymak olarak değerli iş ortaklarımızdan olan bayilerimizi bu zorlu dönemde de desteklemeye devam ediyoruz. Türkiye’de ilk koronavirüs vakasının görüldüğü günden bu yana kendileriyle günlük olarak iletişim halindeyiz. Bu süreçte bayilerimizin tüm ihtiyaçlarını elimizden geldiği ölçüde karşılamaya gayret ediyoruz. Bu süreç geride kaldıktan sonra, yine bayilerimizde birlikte yeni başarı hikâyeleri yazmayı sürdüreceğiz” dedi.