BAYMAK TÜRKİYE’Yİ BİR UÇTAN BİR UCA BAYİLERİYLE ÖRÜYOR

BAYMAK TÜRKİYE’Yİ BİR UÇTAN BİR UCA BAYİLERİYLE ÖRÜYOR

Son 5 yıldır Ar-Ge çalışmalarıyla güçlendirdiği ürün gamıyla sektörde fark yaratmaya devam eden Baymak, Türkiye’nin dört bir yanını bayileriyle örüyor. 2018 yılının 10 ayında 138 bayiyi ailesine katan Baymak’ın Türkiye genelindeki Orange Store sayısı ise 31’e ulaştı.

Baymak Ankara, İstanbul, Düzce, Diyarbakır, Ödemiş, Tire, Tunceli, Mardin, Diyarbakır, Bingöl, Adana ve Ağrı’da açtığı bayiler ile 2018 yılının 10 ayında 138 bayiyi ailesine kattı. Türkiye’nin her noktasında kullanıcılara son teknolojiyi ulaştırmayı hedefleyen Baymak’ın gerçekleştirdiği açılışlara Baymak CEO’su Ender Çolak ile birlikte, Baymak Türkiye Bayi Kanalı Satış Müdürü Çetin Bitirgiç, Pazarlama Müdürü Volkan Binzet, İş Geliştirme Direktörü Ufuk Berber katılım gösterdi.

Baymak’ın bayi açılışlarının ilk durağı Ankara oldu. Eylül ayında 1 günde 3 bayi açılışı gerçekleştiren Baymak, Ulus’ta Termosan Isıtma Soğutma, Altındağ’da AKC Teknik ve Yenimahalle’de Aknaz Yapı’yı ailesine kattı.

Baymak’ın bayi açılışları Ekim ayında İstanbul’da devam etti. Arnavutköy’de gerçekleşen Rama Teknik açılışına Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı katılırken, Bahçelievler Merve Isı’da gerçekleşen açılış törenine Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu katıldı. Develioğlu açılışta bölgeye yapılan yatırımlardan memnun olduğunu ifade ederken, “Türk insanı en iyi hizmeti hak ediyor” dedi.

Diyarbakır, Düzce ve Ağrı’da devam eden bayi açılışları ise iş dünyasından önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşti. Diyarbakır’da MK Mühendislik, Ağrı’da ise Mir Yapı ve Emin Ağa İnşaat Baymak ailesine katıldı. Mir Yapı İnşaat ve Emin Ağa İnşaat’ın ev sahipliğinde yapılan açılışlara Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Saim Alpaslan da eşlik etti. Düzce AKZ Yapı açılış törenine ise MÜSİAD Düzce Şube Başkanı Vefa Pehlivan, Düzce Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mustafa Kayıkçı, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay katıldı.

Baymak’ın açılışlarının bir sonraki durağı ise İzmir’de Ödemiş ve Tire oldu. Ödemiş’te Artı Isı ev sahipliğinde gerçekleşen açılışa Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş de katıldı. Baymak’ın İzmir’de açılışını gerçekleştirdiği ikinci bayi ise Tire Kaymakamı Dr. Hakan Tanrıseven ve Tire Ticaret Odası Başkanı Mehmet Delikanlı’nın katılımlarıyla Murat Ticaret oldu.

Türkiye’nin dört bir yanını Baymak bayileriyle örerek, kaliteli ve hızlı hizmeti müşterilere ulaştırmayı hedefleyen Baymak son olarak, Adana’da Dogtes Mühendislik, Bingöl’de Uyan Mühendislik, Mardin’de Vondes Mühendislik ve Tunceli’de Germ Enerji ev sahipliğinde 4 yeni Orange Store bayinin açılışını gerçekleştirdi. Tunceli’de açılan ve Baymak’ın Tunceli’deki tek Orange Store bayisi olma özelliğine sahip Germ Enerji de daha önce yakıt olarak ağırlıklı kömür kullanan Tunceli halkını temiz enerji ile buluşturmak için Baymak’ı seçti. Açılışta konuşan Germ Enerji kurucusu Çağdaş Söylemez, 2019 yılında aktif olarak doğalgaz kullanımına geçiş yapacak olan Tunceli’yi, Baymak’ın yoğuşma teknolojisine sahip kombi ve kazanları başta olmak üzere çevreci ürünlerini kullanıcılar ile buluşturacaklarını dile getirdi. 

DESTEK HATTI

sticky-logo