BAYMAK, YENİ NESİL KOMBİ BRÖTJE STARTEC PREMIX’İ TÜM TÜRKİYE’YE TANITIYOR

BAYMAK, YENİ NESİL KOMBİ BRÖTJE STARTEC PREMIX’İ TÜM TÜRKİYE’YE TANITIYOR

Baymak’ın yüksek tasarruflu ve çevre dostu tam yoğuşmalı kombi ailesinin Avrupa için tasarlanan yeni üyesi Brötje StarTec Premix, 28 kg ağırlığı ve 275 mm derinliği ile pazara iddialı bir giriş yapıyor.  

İklimlendirme sektöründe “ilk”leri yaşatan Baymak, Brötje StarTec Premix’i Türkiye’de satışa sundu. Yoğuşmalı kombi ailesinin Avrupa için tasarlanan yeni üyesi, Türkiye’nin dört bir yanını il il dolaşarak, bayi ve tesisatçılarla özel lansmanlarda buluştu. Her ilden en az 100 katılımcıyı ağırlayan lansmanlarda, ürün odaklı eğitimler ve bilgiler paylaşıldı. Tasarruflu ve çevreci ürün ağını Brötje StarTec Premix ile zenginleştiren Baymak; İstanbul Greenpark Otel, Zeytinburnu Novotel, Kayseri Ommer Otel, Adana Divan Otel ve Antalya The Marmara Otel’de düzenlenen tanıtımlarını, Elazığ ve Ankara’da sürdürecek.

Ürün grup müdürü Rıdvan Öksüz ve Isıtma grubu müdürü Şahin Özkan’ın eğitimleriyle tanıtılan yeni nesil Brötje StarTec Premix, kullanıcı ihtiyaçlarını üst düzeyde karşılayarak, performans ve konforu bir arada sunuyor. Türk ve Avrupalı mühendislerin ortak Arge faaliyetleri ile üretilen kombi, yeni tasarımı ve yenilenen teknolojisiyle ev ve iş yerlerinde tasarruf ve yüksek performans vadediyor. 28 kg ağırlığı, 275 mm derinliği ve 700 mm yüksekliğiyle tüketicileri estetikle buluşturan Brötje StarTec Premix, birçok emsaline göre daha yüksek verimliliğe sahip olmasının yanı sıra hem ısıtma hem de kullanım suyunda A enerji seviyesiyle tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Avrupa’nın kombisi, 2020’yılında pazara açılıyor

Alternatif olarak oda termostatlarıyla da kullanılabilen yeni nesil kombi, çok sayıda gelişmiş fonksiyona sahip Opentherm kontrol cihazları ile hassas kontrole de olanak sağlıyor. Geleceğin bağlı (connected) teknolojilerine uygun olarak tasarlanan ürün, BDR Thermea grubunun gelecekteki tüm akıllı ve uzaktan kontrol edilebilen ürünlerinin de çalışabileceği bir platform olarak, Avrupa’nın yüksek elektronik teknolojisiyle donatıldı.