BAYMAK ZİRVE 20 TOPLANTISI’NA YÜZDE 10 BÜYÜME DAMGA VURDU

BAYMAK ZİRVE 20 TOPLANTISI’NA YÜZDE 10 BÜYÜME DAMGA VURDU

Baymak’ın Türkiye genelindeki en büyük 20 bayisi ile bir araya geldiği Zirve 20 toplantısının ikincisi Belgrad’da düzenlendi.  Baymak’ın 2016 yılını yüzde 10 büyüme ile kapattığının açıklandığı toplantıda Baymak Genel Müdürü Ender Çolak, 2017 yılı hedeflerini de paylaştı.

Baymak yönetimi Zirve 20 toplantısı çerçevesinde, ülke geneline yayılmış en büyük 20 bayisi ile Sırbistan’ın Başkenti Belgrad’da bir araya geldi. Baymak Genel Müdürü Ender Çolak’ın 2016 yılında gerçekleşen yüzde 10 büyümeyi açıkladığı konuşması ile başlayan Baymak Zirve 20 toplantısında 2017 yılındaki hedefler ve yatırımlar hakkında da bilgi aktarıldı.

Zirve 20 toplantısında bir araya gelen bayilere ayrıca dağıtım kanalındaki yeni çalışmalar, Baymak’ın çözüm ortağı olduğu projeler ve Avrupa teknolojisini Türk tüketicileri ile buluşturan ürünler hakkında da bilgiler verildi.  

Yılda iki kez düzenlenen Zirve 20’de Ender Çolak, bayilerin markanın geleceğine etki edecek ve başarısına katkı sağlayacak önerilerini de dinleme fırsatı yakaladı.