COVID-19 İLE ETKİN MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN ÖNLEMLER

COVID-19 İLE ETKİN MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN ÖNLEMLER

Baymak olarak, koronavirüs (COVID-19) salgınıyla etkin mücadele kapsamında aldığımız proaktif önlemlerle, daha sağlıklı bir Türkiye için sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz.


Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs (COVID-19) salgınıyla mücadelede, toplumun tüm kesimine büyük görev ve sorumluluklar düşüyor. 51 yıldır Türkiye’de evlerin vazgeçilmezi haline gelen bir marka olarak, bu süreçte üzerimize düşen sorumluluğun bilincindeyiz.

Bu anlayışla, çalışanlarımız, bayilerimiz ve tedarikçilerimiz başta olmak üzere, toplum sağlığını bir numaralı önceliğimiz olarak görüyor; aldığımız proaktif ve etkin yöntemlerle ülkemizin iyileşme sürecine elimizden gelen her türlü katkıyı sunuyoruz.

Bu süreçte, her zaman bizlere ihtiyaç duyabilecek müşterilerimize kesintisiz hizmet sunmaya devam ederken; onlara en iyi çözümleri sunabilmek için bakım ve servis alanında yenilikçi uygulamaları da hayata geçiriyoruz.

Bu amaçla iş süreçlerimizde aldığımız tedbirleri ve yeni uygulamalarımızı sizlerle paylaşmak isteriz:

 

  • WhatsApp destek hattımız ile ilk çalıştırma – arıza - montaj - bakım hizmet tipleri için servis talebi ve teknik destek sunmaya devam ediyoruz.

  • Uzaktan destek sistemimiz ile müşterilerimizin küçük arızaları servis beklemeden kendilerinin giderebilmesi için gerekli yönlendirmeleri görüntülü olarak yapıyoruz.

 

  • Yetkili servislerimizin fiziki müdahalesini gerektiren durumlarda ise hijyen koşullarını en üst seviyede tutuyoruz. Yetkili servislerimiz için tek kullanımlık maske, eldiven, galoş kullanımını zorunlu hale getirdik. Ayrıca teknisyenlerimiz kıyafetlerini her gün temizliyor ve değiştiriyor.

 

  • Mümkün olduğunca nakit yerine kredi kartı kullanımını tercih ediyoruz.

 

  • Müşterilerimizden acil olmadıkça servis taleplerini ertelemelerini ve güvenli şekilde evde kalmalarını rica ediyoruz.

 

  • Tüm çalışanlarımızı düzenli olarak Covid-19 ile ilgili olarak bilgilendiriyoruz.

 

  • Fabrika alanlarımızı ve ofis binalarımızı mesai dışı zamanlarda düzenli olarak dezenfekte ediyoruz.

 

  • Çalışma ortamlarımızın hijyenini ön planda tutan tedbirlerin yanı sıra uzmanların görüşleriyle paralel olarak, sosyal mesafemizi sınırlama amacı taşıyan esnek çalışma modelimizi devreye aldık.

 

  • Toplantı ve eğitimler online platformlar üzerinden düzenleniyor.

 

Hayata geçirdiğimiz tüm bu önlem ve uygulamalarla birlikte, ülkemizin bu zorlu süreci en hızlı şekilde atlatmasına yardımcı olacak, ihtiyaç anında müşterilerimizin yanlarında olmayı sürdüreceğiz.

DESTEK HATTI

sticky-logo