Eskişehir’in ilk Orange Store’u açıldı

Eskişehir’in ilk Orange Store’u açıldı

Baymak’ın sadece yüksek enerji verimli ve yenilenebilir enerjiye yoğunlaşan ürünlerini sunduğu Orange Store konsept mağaza açılışları hızla devam ediyor. Baymak, Türkiye genelinde yirmi altıncı Orange Store açılışını Eskişehir’de gerçekleştirdi.

Isıtma soğutma sektöründeki mağazacılık anlayışına yeni bir soluk kazandıran Baymak, sadece yüksek enerji verimi sunan ve yenilenebilir enerjiye yoğunlaşan ürünlerin satıldığı Orange Store konsept mağazaları ile Türkiye genelinde büyümeye devam ediyor. Baymak Eskişehir’in ilk Orange Store açılışıyla birlikte, toplam Orange Store sayısını yirmi altıya yükseltti. 

Özel ürün gamı ile tüketicilere kaliteli ürün ve hizmet anlayışını benimseyen Orange Store’larda, bayilere 12 ay satış yapabilme imkânı sunulurken, satın alma ve taahhüt avantajlarında da kolaylık sağlanıyor.

Baymak yönetiminin hazır bulunduğu Orange Store açılışında ilk mağazadan bu yana Türkiye genelinde bayilerden yüksek talep gören ve ısıtma soğutma sektörüne yeni bir anlayış kazandıran bu konseptin Türkiye genelinde yaygınlaşmasının hedeflendiğinden bahsedildi.

Sunulan hizmeti 4 ana unsur altında bir araya getiren Orange Store’lar; modern mağaza tasarımı ve ürün teşhiri, eğitimli montaj ve uygulama ekipleri, tüketicilere gerekli teknik bilgiyi sağlayan makine mühendisleri ve sadece yüksek enerji verimli ve yenilenebilir enerjiye yoğunlaşan ürün gamıyla şu anda 26 mağaza ile hizmet veriyor.

DESTEK HATTI

sticky-logo