Türkiye’nin en büyük Baymak Orange Store Açılışı Gerçekleşti

Türkiye’nin en büyük Baymak Orange Store Açılışı Gerçekleşti

Sadece yüksek enerji verimli ve yenilenebilir enerjiye yoğunlaşan ürünlerin sunulduğu Baymak Orange Store’un en yenisi Adana’da açıldı. 328 metrekare ile Türkiye’nin en büyük mağazası olan Adana Baymak Orange Store’un açılışı şehir ve ilçelerin (Adana, Çukurova ve Seyhan) belediye başkanlarının ve 200 davetlinin katılımı ile gerçekleşti.

Türkiye’de ısıtma soğutma pazarında mağazacılık anlayışında bir ilk gerçekleştiren Baymak,1500'ü aşan satış noktalarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Sadece yüksek enerji verimi sunan ve yenilenebilir enerjiye yoğunlaşan ürünlerin satıldığı Orange Store konsept mağazaları ile Türkiye genelinde büyümeye devam eden Baymak en büyük Orange Store'unu AHS Isıtma Soğutma firmasıyla Adana'da açtı.

 Türkiye’nin sanayi sanat ve tarımla iç içe olan 6 büyük ili olan Adana’da toplam 328 metrekare alana sahip Orange Store mağazasında tüm ürün grupları satışa sunuluyor. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin ve Seyhan Belediye Başkanı Zerdan Karalar, Baymak CEO’su Ender Çolak’ın ve Serkan Kalkan’ın kurdele kesimini gerçekleştirdiği açılışa 200 davetli katıldı.  Özel ürün gamı ile tüketicilere kaliteli ürün ve hizmet anlayışını benimseyen Orange Store’larda, bayilere 12 ay satış yapabilme imkânı sunulurken, satın alma ve taahhüt avantajlarında da kolaylık sağlanıyor. Baymak yönetiminin hazır bulunduğu Orange Store açılışında ilk mağazadan bu yana Türkiye genelinde bayilerden yüksek talep gören ve ısıtma soğutma sektörüne yeni bir anlayış kazandıran bu konseptin Türkiye genelinde yaygınlaşmasının hedeflendiğinden bahsedildi. Sunulan hizmeti 4 ana unsur altında bir araya getiren Orange Store’lar; modern mağaza tasarımı ve ürün teşhiri, eğitimli montaj ve uygulama ekipleri, tüketicilere gerekli teknik bilgiyi sağlayan makine mühendisleri ve sadece yüksek enerji verimli ve yenilenebilir enerjiye yoğunlaşan ürün gamıyla şu anda 31 mağaza ile hizmet veriyor.

DESTEK HATTI

sticky-logo