Size en uygun Baymak klima hangisi?

Aşağıdaki soruları yanıtlayarak size en uygun klimayı bulabilirsiniz.

Bulunduğunuz ili seçiniz.

Listeden bulunduğunuz ili seçerek devam tuşuna basınız.

Klimanın kullanılacağı odanın alan bilgisini m2 cinsinden giriniz.

Odanızın metrekare bilgisini girerek devam tuşuna basınız.

Klimanın kullanılacağı odada genellikle kaç kişi bulunduğunu belirtiniz.

Kişi sayısını girerek devam tuşuna basınız.

Odanızın bulunduğu cephe bilgisini seçiniz.

Listeden odanızın bulunduğu cephe bilgilsini seçerek devam tuşuna basınız.

Klimanın kullanılacağı odanın pencere alanı bilgisini m2 cinsinden giriniz.

Pencerenizin metrekare bilgisini girerek devam tuşuna basınız.

Evinizin yalıtım seviyesini hangi düzeyde olduğunu seçiniz.

Listeden evinizin yalıtım seviyesini seçerek devam tuşuna basınız.

Sizin için tavsiye ettiğimiz Baymak klimalar

Elegant
Tavsiye edilen Klima Kapasitesi
0.000 BTU
Elegant
Tavsiye edilen Klima Kapasitesi
0.000 BTU
Hesaplanan kapasiteler yaklaşık değerler olup, tavsiye niteliğindedir.
Kesin kapasite seçimi için çağrı merkezlerimiz ya da yetkili servislerimiz ile iletişime geçerek yerinde keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Seçtiğiniz kriterlere uygun ürün bulunamamıştır.
İletişim formumuzu doldururun, sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.

Biz olsak nasıl bir klima isterdik?

Kendimize verdiğimiz her cevap, klimalarımızın bugünkü yüksek kalitesine ulaşmasını sağladı. Yüz binlerce müşterimizin tercihi haline dönüşen bu ürünleri adım adım inşa etmiş olduk. Baymak klimaları, bu aşamaların her birinden özenle ve tek tek geçirerek, beklentilerin üzerine çıkacak birçok özellik ile donattık. Böylece; yüksek konforu, yüksek verimlilik ve düşük elektrik tüketimi ile buluşturan, çevreye dost, kullanım kolaylığı sağlayan ve dayanıklı ürünler ortaya çıkarmış olduk.

Şimdi gelin Baymak klimaların yüzbinlerce müşterimizin tercihi haline nasıl geldiğini ve bu deneyimleri nasıl yaşattığını birlikte inceleyelim.

Baymak Klimaların Özellikleri

5 FARKLI FAN HIZI
Düşük-Orta-Yüksek, Sessiz ve Turbo kademeleri ile istenilen tüm konfor ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak kadar geniş fan hızları ile konforunuzu en üst seviyeye çıkarmayı amaçlıyoruz.
FAVORİ KULLANIM MODU (iFAVOR)
Baymak klimalar konforu, tasarrufu, çevreyi, sağlığınızı ve dayanımı hedefleyen birçok gelişmiş fonksiyonlara sahiptir. Kumanda üzerindeki bu buton sayesinde çalışma modunu, fan hızını, ayarladığınız sıcaklığı ve havanın oda içerisinde dağılımını sağlayan kanatların konumunu hafızaya alabilir her seferinde yeniden ayarlamak gibi zahmetlere katlanmadan tek bir tuş yardımı ile klimanızı en sevdiğiniz ayarlarda kullanabilirsiniz.
4D OTOMATİK HAVA YÖNLENDİRME
Havanın oda içerisinde homojen olarak dağıtılması klimadan sağladığınız konforun en üst seviyeye çıkmasını sağlayacaktır. Standart klimalarda hava akımının yönünü belirleyen kanatların aşağı/yukarı konumlarını otomatik ayarlayabilirsiniz. Ancak hava akımının sağa/sola yönlendirmesini elinizle manuel olarak klimanın üzerinden ayarlamanız gerekmektedir. Baymak klimalarda ise aşağı/yukarı ve sağa/sola yapılan yönlendirmeler otomatik olarak gerçekleştirilmekte ve havayı odanın her tarafına eşit bir şekilde dağıtabilmektedir.
GİZLİ LED EKRAN
Estetik işimizin bir parçası. Yıllarca evinizin dekorunun ve konforunun önemli bir parçası olacak bir klima aldığınızın farkındayız. Gizli LED ekran sayesinde klimanız kapalıyken sıcaklığı, çalışma modunu ve özellikleri gösteren LED göstergeler tamamen görünmez olurlar. Böylelikle klimanın görsel bütünlüğünü bozacak bir görüntü engellenir. Dilerseniz çalışma esnasında da “Display” tuşu yardımı ile yine görünmez hale getirebilirler.
ZAMANA GÖRE PROGRAMLAMA
Bir klimada olmazsa olmaz olan ve konforu amaçlayan bir diğer özellikte “Timer” yani klimanızın istediğiniz zaman çalışmasını ya da durmasını sağlayan zaman ayarlama fonksiyonudur. 0.5 saatlik hassasiyetle ayarlanabilen zaman aralıkları ile klimanızı dilediğiniz süre sonra çalışacak ya da duracak şekilde önceden ayarlayabilirsiniz.
ÇİFT TARAFLI DRENAJ BAĞLANTISI
Klimanızın oda içerisine montajı yapılırken, standart klimalara göre daha fazla esneklik sağlayabilmek için iç ünitelerimizin iki tarafından da yoğuşma suyunu tahliye edebilecek şekilde drenaj bağlantısı yapılabilmesine özen gösterdik. Evinizde konforu yakalarken aynı zamanda estetik bir görünüme sahip olabileceğiniz esnekleri klimanıza ekledik. Evinizi klimaya uydurmak yerine, klimanızın yaşam alanlarınıza uyumlanabilmesini sağladık.

DESTEK HATTI

sticky-logo